אז איך הכל התחיל

לפני מספר שנים התחלנו את דרכינו בעולם הנדל”ן ברכישת נכסים להשכרה בישראל. לאחר ששוק הנדל”ן בארץ התחיל לעלות והתשואה התחילה לרדת התחלנו לחקור שווקים אחרים ובפרט את שוק הנדל”ן בארצות הברית.
לאחר משבר הסאב פריים בארה”ב ולפני כ- 5 שנים התחלנו את דרכינו ברכישה של נכסים מניבים להשכרה.

לאחר שהבחנו בדרישה חוזרת מצד חברים, משפחה, ולקוחות לאפקי השקעה אלטרנטיבים מאלו שקיימים בישראל ולא מניבים תשואה, החלטנו לפתוח להם הדלת לעולם ההשקעות בנדל”ן מניב בארה”ב.

לפני שנתיים החלטנו להיכנס לתחום הבניה והשבחת נכסים, לאחר שבנינו סביבנו צוות של אנשי מקצוע שמלווים אותנו בעסקאות. לאחר מספר עסקאות מוצלחות ובדיקה של הגורמים המשפטיים והמיסויים החלטנו לפתוח את חברת Global Investments Group.

הרעיון שלנו היה לתת מענה לכל אותם אנשים שמחפשים אפיקי השקעה מניבים ושרוצים להשקיע בנדל”ן בארה”ב, אך אין ברשותם סכומי כסף גבוהים או אינם מעוניינים להשקיע סכומי כסף גדולים של 100,000 ₪ ומעלה כפי שכל החברות בארץ דורשות.

על מנת לתת מענה לצורך הזה, החלטנו לבנות מספר מודלים ומסלולי השקעה, כך שכל אחד יוכל למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורו ויתחיל להשקיע. בקלות, בפשטות ובאופן מיידי.

בכדי לתת תחושת ביטחון למשקיעים שלנו, החלטנו על קו השקעה שבו אנחנו תמיד נהיה שותפים כספיים בכל פרויקט, כך שהצלחת הפרויקט הינה חובה מבחינתינו.

ליצור תחושת בטחון כלכלי ושקט אישי בקרב משקיעי החברה באמצעות ניהול חכם, יסודי ואחראי של ההשקעה זו הדרך שלנו.

הגיע הזמן שהכסף שלכם יעבוד עבורכם! הצטרפו גם אתם לסיפור ההצלחה שלנו